SESTAVTE SI SVÉ DVEŘE

SESTAVTE SI SVÉ DVEŘE

22. 11. 2019

Sestavte si dveře přesně dle Vašich přání. Sestavování dveří začněte výběrem některé z modelových řad. Pod každou modelovou řadou se skrývají jednotlivé konkrétní modely, které můžete dále upravit výměnou dezénu povrchu, typem skla nebo dalších příplatků. Obrázky dveří mají informativní charakter. Barevné odstíny jednotlivých dekorů nemusí odpovídat skutečnosti. Výběr dekoru ověřte vždy podle vzorníku dekorů.

Celoskleněné dveře

Celoskleněné dveře

12. 10. 2018

Celoskleněné dveře jsou ozdobou interiéru. Vyberte si celoskleněné dveře otočné do zárubně nebo skleněné posuvné dveře na stěnu, či do stavebního otvoru. Lehkost, elegance a designová čistota celoskleněných dveří vytvoří jedinečný prvek interiérů Vašich rodinných domů a bytů.

Bezfalcové dveře Vasco Doors

25. 10. 2017

Nově jsme zařadili do našeho sortimentu bezfalcové dveře značky Vasco Doors

Nové dveře Vasco Doors - Ibiza

Nové dveře Vasco Doors - Ibiza

02. 02. 2017

Interiérové dveře IBIZA značky VASCO DOORS jsou unikátním spojením krásy a funkčnosti.

Nové dveře Vasco Doors - Rego

Nové dveře Vasco Doors - Rego

02. 02. 2017

Dveřní křídla Rego jsou určeny pro ty, kteří mají rádi moderní a originální interiér. Dveře Rego se vyznačují čistým designem s autentickým vzhledem jednotlivých dekorů. Díky použití laminátového povrchu jsou dveře Rego vyjímečně odolné proti nárazu, otěru, škrábancům a chemickým prostředkům používaných v domácnostech.

Nové dveře Vasco Doors - Leon

Nové dveře Vasco Doors - Leon

02. 02. 2017

V interiérových dveřích Leon se snoubí použití nejmodernějších technologií, kdy jsou rámy dveří potaženy dekorativní fólií v jednom tahu bez použití viditelných spojů a výplně dveří , které tvoří moderní a čistý design.