Filtr

690 Dub sonoma
473 Ořech columbia
474 Dub riviera
475 Ořech muškátový
476 Dub jasmínový
676 Dub šedý
910 Bílá
Bez ventilace
S ventilací + 399 kč
Bez madla
Kulaté - chrom satén
Čtvercové - chrom satén
Čtverec - chrom kartáčovaný

Sháníte jakým způsobem rozdělit Váš prostor a přitom dveře „schovat“ tak, aby jednoduše splývaly s prostorem?

Pak jsou pro Vás posuvné dveře do pouzdra od Dveře Šťastný tou ideální volbou.

Je pro Vás zásadní volbou ta skutečnost, že dveře nemohou zabírat mnoho místa, protože už tak je ho ve Vašem prostoru méně, než byste si přáli?

Pak posuvné dveře do pouzdra jsou tím pravým řešením pro Vás. Díky jejich zavěšení na stěnu Vám nezabírají dveře tak, jako standardní dveře, které se otevírají, a zároveň díky jejich krásnému, vkusnému a designovému pouzdru se po jejich otevření dokonale skryjí tak, že nejsou téměř vidět a tím neruší celkový vzhled místnosti.

Posuvné dveře do pouzdra se vyrábějí v systému pevného rámu s oblou hranou, MDF výplní a třemi kusy závěsů, na kterých jsou dveře připevněny.

Díky perfektnímu zpracování posuvných dveří do pouzdra od Dveře Šťastný nenaleznete žádné lepené spoje, které by narušovaly celkový dokonalý vzhled.

Dovolte naše dveře doplnit Váš prostor a věřte, že si není ani možní přát lepšího společníka, který je vidět jen tehdy, pokud si to přejete, a zároveň v opačném případě je dokonale skryt. Naše dveře od Dveře Šťastný jsou tu vždy pro Vás, připraveny k použití a ke zkrášlení právě Vaší místnosti.